Telefonické objednávky: 0915 144 333

Truecam kamery

hľadaný text:
zoradiť podľa:
výrobca:
cena od-do:
-

TrueCam UV filter

UV filter je vhodná pomôcka ako pre ochranu objektívu pred mechanickým poškodením, tak aj pre lepšiu prácu kamery za výrazne jasných svetelných podmienok, najmä pri mori alebo na horách.
Dodacia doba: do 48 hodín
9.00 €
zobraziť

TrueCam GPS modul

Pomocou GPS modulu môžete zaznamenávať svoju GPS polohu i rýchlosť. Môžete si zvoliť, či sa dáta na zázname budú zobrazovať alebo nie a budú sa zapisovať iba do GPS logu na pamäťovú kartu. Dáta možno zobraziť v aplikácii, vďaka ktorej sa potom môžete pripojiť na Google Maps. GPS modul je veľmi rýchly a odpadá tak zdĺhavé čakanie na spojenie so satelitom, ako tomu často býva u konkurenčných výrobkov. GPS modul je odnímateľný.
Dodacia doba: do 48 hodín
25.00 €
zobraziť

TrueCam GPS s detekciou radarov

Tento GPS modul tiež obsahuje tzv. Pasívnu detekciu radarov, kedy spolupracuje s databázou stacionárnych radarov, úsekových radarov a križovatiek s detekciou jazdy na červenú. V prípade, že sa blížite k radaru, budete upozornený zvukovým signálom. Modul obsahuje databázu radarov a križovatiek v celej Európe.
Dodacia doba: do 48 hodín
38.00 €
zobraziť

Kamera do auta TrueCam A4

Autokamera TrueCam A4 je ideálna pre všetkých, ktorí hľadajú vysokú kvalitu bez kompromisov. Kvalitná optika s výbornou svetelnosťou, kvalitným záznamom a maximálne užívateľské pohodlie radí tento model medzi najvyššiu triedu. Väčšina funkcií je dostupná stlačením jedného tlačidla a ovládanie je veľmi intuitívne vďaka prehľadnému LCD displeju s českým menu. Nahrávanie môže prebiehať v časovej slučke, aby vám nemohlo dôjsť miesto na pamäťovej karte. Ak niekto nacouvá do vášho zaparkovaného vozidla, máte jasný dôkaz vďaka funkcii detekcie pohybu. Pomocou špeciálneho držiaka je každodenný inštalácia otázkou niekoľkých sekúnd.
Dodacia doba: do 48 hodín
78.00 €
NAJPREDÁVANEJŠIE
zobraziť

Kamera do auta TrueCam A5s

Záznamová kamera do auta rozlíšenie 1920x1080p, GPS, detekcia rýchlostných radarov, CZ menu, spolupráca s Google maps, G-senzor, nočný režim, detekcia pohybu, funkcia časovej slučky, dva druhy držiakov na sklo, LCD displej, LED prisvietenie, funkcia okamžitého fotenia, zamykanie záznamu, CPL a UV filtre - doplnkovo
Dodacia doba: do 48 hodín
107.90 €
129.00 €
-16%
AKCIA
zobraziť

TrueCam A7s

Najnovší model je vylepšením existujúce kamery TrueCam A5. V základnej výbave nájdete GPS modul s detekciou rýchlostných radarov a voliteľným nastavením vtipných komentárov herca Karla Zimy. Vylepšené je rozlíšenie videa a to až na 2560x1080 a 2304x1296 pri frekvencii 30fps. Vďaka vysokej kvalite záznamu je rozoznanie tváre alebo identifikácia poznávacie značky ešte jednoduchšie. Kamera zvláda prvotriednym spôsobom všetky bežné situácie. Natáčanie v noci alebo pri zhoršenej viditeľnosti, pri jazde proti ostrému svetlu a ďalšie ťažké situácie tak budú natočené v tej najvyššej kvalite a pri maximálnej ostrosti.
Dodacia doba: do 48 hodín
135.00 €
160.00 €
-16%
AKCIA
NAJPREDÁVANEJŠIE
zobraziť
Telefonické objednávky: 0915 144 333

KVALITA

Ponúkame kvalitné produkty. Sme výhradným dovozcom jednotlivých značiek.

SPOKOJNOSŤ

Garancia vrátenia peňazí do 14 dní. Ak s tovarom nebudete spokojní, vrátime Vám plnú sumu.

ZÁRUKA

Zabezpečujeme bezproblémové a rýchle vybavenie reklamácií a záručných opráv. Záruka: 2 roky.

RÝCHLE DORUČENIE

Tovar, ktorý máme skladom odosielame do 24 hodín.

DOPRAVA ZDARMA

Pri nákupe nad 30 EUR.