Telefonické objednávky: 0915 144 333

Špionážne budíky

hľadaný text:
zoradiť podľa:
výrobca:
cena od-do:
-

Špionážny budík s detekciou pohybu

Tieto špionážne hodiny, sú jednak peknou dekoráciou do Vašej kancelárie, a po druhé veľmi praktická pomôcka. Ak vo svojej kancelárii mávate často dôležité schôdzky, ktoré chcete mať zaznamenané, tak sú tieto špionážne hodiny tou správnou voľbou. Hodiny disponujú funkciou automatickej aktivácie, vo chvíli keď sa pred objektívom kamery objaví pohyb, začnú hodiny automaticky nahrávať video. Tieto špionážne hodiny majú vysoké rozlíšenie fotografií. Tento budík s kamerou podporuje SD karty až do výšky 32GB a má veľmi kvalitnú batériu, takže vydrží dlho v prevádzke až 12 hodín natáčania videa na jedno nabitie a 25 hodín nepretržitej audio nahrávky. Na tomto multifunkčnom zariadení je k dispozícii viac funkcií, ako je: video, zvukový záznam, indukčné video, fotografovanie, web kamera, elektrický budík s hodinkami na ukladanie súborov, s vysokokapacitnou batériou. Možnosť detekcie pohybu.Zariadenie je ideálne na zabránenie krádežiam a získania dôkazov. Ak sa vám nepáči budík s kamerou, tak vás možno zaujmú ostatné skryté kamery v našej ponuke.
Dodacia doba: do 48 hodín
49.00 €
AKCIA
TOP
zobraziť

Špionážny budík s detekciou pohybu a trvalým napájaním

Tieto špionážne hodiny, sú jednak vhodnou dekoráciou do Vašej kancelárie, a po druhé je to veľmi praktická pomôcka. Ak vo svojej kancelárii mávate často dôležité schôdzky, ktoré chcete mať zaznamenané, tak sú tieto špionážne hodiny tou správnou voľbou. Hodiny disponujú funkciou automatickej aktivácie - detekcia pohybu, vo chvíli keď sa pred objektívom kamerky objavia pohyb, začnú hodiny automaticky nahrávať video. Tieto špionážne hodiny majú vysoké rozlíšenie fotografií. Tento budík s kamerou podporuje SD karty až do výšky 32GB a má veľmi kvalitnú batériu, takže vydrží dlho v prevádzke. Oproti iným špionážnym kamerám majú tieto hodiny veľkú výhodu, a to, že majú diaľkový ovládač, ktorým môžete aktivovať, natáčanie videa, či zhotovovať fotografie. Špionážne hodiny môžu fungovať aj ako PC kamera. Tento budík s kamerou vydrží v prevádzke až 10 hodín natáčania videa na jedno nabitie. Ak sa vám nepáči budík s kamerou, tak vás možno zaujmú ostatné skryté kamery v našej ponuke.
Dodacia doba: do 48 hodín
56.00 €
AKCIA
zobraziť

Kamera ukrytá v čiernom budíku s detekciou pohybu - elegantný design

Jedná sa o budík s vysokým rozlíšením 1280 * 960 a 30 snímok za sekundu, podpora SD karty až 32 GB, množstvo funkcií: napr: detekcia pohybu, zvukový záznam, kamera, fotoaparát , web kamera, alarm podporuje 32GB sd kartu - nie je súčasťou balenia Špecifikácia: Detekcia pohybu diaľkové ovládanie natáčanie videa fotografovanie web kamera digitálne hodiny Technické parametre: Pixel: 2,0 maga pixelpv Rozlíšenie videa: 1280 * 960 Rozlíšenie fotiek: 1200 * 1600 Video formát: AVI Snímky: 30 snímkov za sekundu Uhol: 72 ° Minimálne osvetlenie: 1LUX Kapacita batérie: 2200mm Doba nepretržitého záznamu: cca 3 hodiny Diaľkové ovládanie vzdialenosť: 15m Priestor pre záznam zvuku: 40 m2 Spotreba elektrickej energie: 130mm / 3.7V Skladovacia teplota: -20 ~ 80 ? Pracovná teplota: -10 ~ 60 ? Pracovná vlhkosť: 15 ~ 85% RH Typ pamäťovej karty: Micro SD karta Maximálna kapacita: 32 GB Player: Prehrávač médií / KM hráčov USB rozhranie: USB1.1/2.0 Operačný systém: Win 2000 / XP / Visat32 / 7 Čas spotrebovanej skladovanie: 1GB/40 minút Doba nabíjania: asi 4 hodiny
Dodacia doba: do 48 hodín
67.00 €
TOP
zobraziť

Full HD špionážne hodinky s kamerou 1080P

Tieto FULL HD špionážne hodiny nahrávajú v kvalite a majú diaľkový ovládač. Podporujú externú pamäťovú kartu a sú vysoko kvalitným výrobkom s fotoaparátom, nahrávaním hlasu a auto - indukčným fotoaparátom s elektronickými hodinami. Tento produkt je vybavený vysokokapacitnou batériou. Batéria vydrží až 12 hodín nepretržitého nahrávania videa a viac ako 20 hodín nepretržitého hlasového záznamu na jedno nabitie. Zariadenie nahráva video v kvalite 5 MP, podporuje max 32 GB micro SD kartu (nie je súčasťou balenia). Zariadenie je ideálne na zabránenie krádežiam a získania dôkazov. Pre zariadenie je potrebná vysokorýchlostná pamäťová karta z dôvodu nahrávania videa vo vysokej kvalite.
Dodacia doba: do 48 hodín
94.00 €
AKCIA
TOP
DOPORUČUJEME
zobraziť

WiFi kamera v digitálnych hodinách s nočným videním a detekciou pohybu

Skrytá WiFi IP kamera s HD rozlíšením, P2P, WiFi a 160 ° uhlom záberu. Nočné videnie vďaka IR diódam.
Dodacia doba: do 48 hodín
99.00 €
AKCIA
zobraziť

Špionážny budík s Full HD 1080P kamerou, detekciou pohybu a nočným videním

Tento špionážny budík je jednej strane peknou dekoráciou do Vašej kancelárie, či domácnosti a zároveň je aj veľmi praktickou pomôckou.Zariadenie je ideálne na zabránenie krádežiam a získania dôkazov. Vysoká kapacita batérie zabezpečí 24 hodín nepretržitého nahrávania videa alebo 60 hodín nepretržitého záznamu zvuku, alebo 14 dní detekcie pohybu a sledovania. 5 mega-pixel fotoaparát je k dispozícii pre HD video, alebo fotenie.
Dodacia doba: do 48 hodín
125.00 €
DOPORUČUJEME
zobraziť

Bezpečnostná spy kamera ukrytá v hodinách

Tento špionážny budík je jednej strane peknou dekoráciou do Vašej kancelárie, či domácnosti a zároveň je aj veľmi praktickou pomôckou.Zariadenie je ideálne na zabránenie krádežiam a získania dôkazov. Wifi kamera v budíku je ovládaná pomocou aplikácie , ktorá je na stiahnutie zdarma pre iOS aAndroid. Kamera je schopná nahrávať video vo Full HD rozlíšení 1080P, nahrávanie detekciou pohybu, vytváranie fotografií a zvuková nahrávka.
Dodacia doba: do 48 hodín
132.00 €
NOVINKA
TOP
DOPORUČUJEME
zobraziť

WiFi kamera v digitálnych hodinách s nočným videním a detekciou pohybu

Skrytá WiFi kamera v digitálnych hodinách stráži váš byt pred zlodejmi či vám umožní kontrolovať si priestor po dobu vašej neprítomnosti. Skrytá kamera vám umožní nielen nahrávať na internú pamäťovú kartu, ale aj sa vzdialene pripojiť ku kamere cez mobil či PC.
Dodacia doba: do 48 hodín
149.00 €
AKCIA
zobraziť

WiFi budík s Full HD 1080P kamerou, detekciou pohybu a nočným videním

Tento špionážny budík je jednej strane peknou dekoráciou do Vašej kancelárie, či domácnosti a zároveň je aj veľmi praktickou pomôckou.Zariadenie je ideálne na zabránenie krádežiam a získania dôkazov. Wifi kamera v budíku je ovládaná pomocou aplikácie , ktorá je na stiahnutie zdarma pre iOS a Android. Kamera je schopná nahrávať video vo Full HD rozlíšení 1080P, nahrávanie detekciou pohybu, vytváranie fotografií a zvuková nahrávka. Budík má v sebe zabudované 10 diódy pre nočné videnie.
Dodacia doba: do 48 hodín
159.00 €
zobraziť

Wi-Fi Full HD kamera v budíku s detekciou pohybu, nočným videním a otáčavým objektívom 330°

Tento špionážny budík je na jednej strane peknou dekoráciou do Vašej kancelárie, či domácnosti a je ideálny proti krádežiam a evidenciu dôkazov.
Dodacia doba: do 48 hodín
160.00 €
NOVINKA
zobraziť

Skrytá Wi-Fi Full HD špionážna kamera v budíku

Tento špionážny budík je jednej strane peknou dekoráciou do Vašej kancelárie, či domácnosti a zároveň je aj veľmi praktickou pomôckou.
Dodacia doba: do 48 hodín
169.00 €
NOVINKA
zobraziť

Meteostanica so skrytou kamerou a detekciou pohybu

Meteostanica s kamerou je ideálnou voľbou skrytej kamery na dlhodobejšie monitorovanie priestorov, kde nemáte možnosť pevného pripojenia do el. siete.Meteostanica je plne funkčná, ukazuje čas, dátum, teplotu, vlhkosť a predpoveď počasia. Kamera je veľmi diskrétne ukrytá v prednom paneli zariadenia a umožňuje nepostrehnuteľné monitorovanie miestnosti, v ktorej sa nachádza. Kamera je založená na CMOS čipu a umožňuje nahrávať filmy v rozlíšení VGA 640 × 480 alebo HD 1280 × 720 pixelov s rýchlosťou 30 snímok za sekundu. Nasnímané fotografie majú rozlíšenie 1600 × 1200. Vstavaný citlivý mikrofón umožňuje nahrávať okolité zvuky. Všetky nahrané filmy a zhotovené snímky sú označené aktuálnym dátumom a časom.
Dodacia doba: do 48 hodín
229.00 €
zobraziť

Špionážna kamera ve stolových hodinách s detekciou pohybu

Tento špionážny budík je na jednej strane peknou dekoráciou do Vašej kancelárie, či domácnosti a zároveň je aj veľmi praktickou pomôckou.Zariadenie je ideálne na zabránenie krádežiam a získania dôkazov.
Dodacia doba: do 48 hodín
249.00 €
zobraziť

FM rádiobudík s WiFi IP kamerou

FM rádiobudík je skvelou voľbou pre majiteľov domov, ktorí potrebujú nenápadne strážiť svoje deti, pestúnku, domáce zdravotnícky personál a pod. Budík má zabudovanú IP kameru s nočným videním a mikrofónom. Tento budík s kamerou môžete dať priamo do vašej kancelárie či spálne, jedná sa o plne funkčný rádiobudík, ktorý zaručí úplne nepozorované monitorovanie prostredia cez internet.
Dodacia doba: do 48 hodín
319.00 €
zobraziť

FM rádiobudík so skrytou kamerou

Tento rádiobudík je vhodný najmä pre dlhodobý monitoring kancelárií, bytov, či iných priestorov. Rádio plní funkcie klasických hodín, budíka a je vybavené aj projektorom času na stenu, či strop. Vďaka tomu je rádio úplne nenápadné. Vďaka pripojeniu do el. siete môže rádio nahrávať úplne nepretržite. Rádio je vybavené diaľkovým ovládačom pre pohodlné ovládanie. Pri pomalom snímkovaní vydrží rádio nahrať na 64GB kartu až 120 dní záznamu! Pri štandardnej rýchlosti snímkovania vydrží nahrávať zhruba 130 hodín.
Dodacia doba: do 48 hodín
319.00 €
NOVINKA
zobraziť
Telefonické objednávky: 0915 144 333

KVALITA

Ponúkame kvalitné produkty. Sme výhradným dovozcom jednotlivých značiek.

SPOKOJNOSŤ

Garancia vrátenia peňazí do 14 dní. Ak s tovarom nebudete spokojní, vrátime Vám plnú sumu.

ZÁRUKA

Zabezpečujeme bezproblémové a rýchle vybavenie reklamácií a záručných opráv. Záruka: 2 roky.

RÝCHLE DORUČENIE

Tovar, ktorý máme skladom odosielame do 24 hodín.

DOPRAVA ZDARMA

Pri nákupe nad 30 EUR.