Telefonické objednávky: 0915 144 333
SPY SHOP      PAMÄŤOVÉ KARTY      8GB

8GB

hľadaný text:
zoradiť podľa:
výrobca:
cena od-do:
-

8 GB pamäťová Micro SD karta Transcend + SD Adaptér, CLASS 10

Karty micro SD ponúkajú všetky výhody kariet SD plného formátu. 8 GB TF kartu je možné použiť v rôznych digitálnych produktov ako sú vysoko kvalitné fotografie a videá. Funguje v rôznych zariadeniach, vrátane mobilných telefónov, digitálnych videorekordérov, špionážnych kamier, MP3 prehrávačov atď.. Všetky karty microSD majú zdarma adaptér, vďaka ktorému ich môžete dať do štandardného slotu na karty SD. Kapacita : 8 GB Prenosová rýchlosť : čítanie : 4 MB/s , zápis : 5 MB/s Rozmery : 15 x 11 x 1 mm Port : 8 Pin Napätie : 2,7 V ~ 3,6 V Pracovná teplota :0 ° C - 60 ° C
Dodacia doba: do 48 hodín
5.50 €
zobraziť

8 GB pamäťová ADATA Micro SD karta s adaptérom, CLASS 4

Kvalitná a rýchla pamäťová karta značky ADATA formátu Micro SDHC s kapacitou 8 GB určená ako moderné pamäťové médium miniatúrnych rozmerov do digitálnych zariadení ako sú mobilné telefóny, PDA, MDA, vreckové prehrávače, moderné tablety a ďalšie zariadenia. Karta je certifikovaná pre triedu 4, ktorá má minimálnu zaručenú rýchlosť zápisu 4 MB / s.
Dodacia doba: do 48 hodín
6.00 €
zobraziť

ADATA Micro SDHC 8GB CLASS 10

Kvalitná a rýchla pamäťová karta značky ADATA formátu Micro SDHC s kapacitou 8 GB určená ako moderné pamäťové médium miniatúrnych rozmerov do digitálnych zariadení ako sú mobilné telefóny, PDA, MDA, vreckové prehrávače, moderné tablety a ďalšie zariadenia. Karta je certifikovaná pre triedu 10 s minimálnou garantovanou prenosovou rýchlosťou 10 MB / s.
Dodacia doba: do 48 hodín
6.00 €
NOVINKA
zobraziť

8 GB pamäťová kartaKingston micro SD (TF) s adaptérom, CLASS 4

Karty Micro SD ponúkajú všetky výhody plne formátovaných SD kariet. 8 GB TF karta môže byť použitá v rôznych digitálnych produktoch, ako sú fotografie a videá vysokej kvality. Pracuje v rôznych zariadeniach vrátane mobilných telefónov, digitálnych videorekordérov, špionážnych kamier, MP3 prehrávačov atď.
Dodacia doba: do 48 hodín
6.60 €
zobraziť

8 GB pamäťová Micro SD karta + SD Adaptér, CLASS 10

Kvalitná a rýchla pamäťová karta značky ADATA formátu Micro SDHC s kapacitou 16 GB určená ako moderné pamäťové médium miniatúrnych rozmerov do digitálnych zariadení ako sú mobilné telefóny, PDA, MDA, vreckové prehrávače, moderné tablety a ďalšie zariadenia. Karta je certifikovaná pre Class 10, teda s minimálnou garantovanou prenosovou rýchlosťou zápisu 10 MB/s.Dodáva sa vrátane SD adaptéru, ktorý umožní použitie tejto karty v zariadeniach podporujúce väčšie SDHC karty ako sú digitálne fotoaparáty, kamery či notebook a ďalšie digitálne elektronika.
Dodacia doba: do 48 hodín
6.60 €
zobraziť
Telefonické objednávky: 0915 144 333

KVALITA

Ponúkame kvalitné produkty. Sme výhradným dovozcom jednotlivých značiek.

SPOKOJNOSŤ

Garancia vrátenia peňazí do 14 dní. Ak s tovarom nebudete spokojní, vrátime Vám plnú sumu.

ZÁRUKA

Zabezpečujeme bezproblémové a rýchle vybavenie reklamácií a záručných opráv. Záruka: 2 roky.

RÝCHLE DORUČENIE

Tovar, ktorý máme skladom odosielame do 24 hodín.

DOPRAVA ZDARMA

Pri nákupe nad 30 EUR.