Telefonické objednávky: 0915 144 333

Stornovanie objednávky zo strany kupujúceho:

Kupujúci má právo zrušiť objednávku do 24 hodín, pokiaľ zásielka nebola expedovaná. V prípade stornovania vyexpedovanej objednávky je kupujúci povinný uhradiť predávajúcemu škodu vzniknutú týmto jednaním (cenu dopravy/poštovného v plnej výške). O prijatí objednávky ste automaticky informovaný elektronickou poštou - e-mailom na ktorý neodpovedajte, je vygenerovaný automaticky. Objednávku je možné stornovať elektronicky prostredníctvom e-mailu info@spionsvet.sk alebo telefonicky na čísle +421915144333

Pri stornovaní objednávky je potrebné uviesť číslo objednávky.

Potvrdenie stornovania oznámi predávajúci spotrebiteľovi telefonicky alebo elektronicky e-mailom.


Stornovanie objednávky zo strany predávajúceho:

Predávajúci má právo zrušiť objednávku, alebo jej časť, z dôvodu vypredania zásob tovaru, nedostupnosti tovaru, z dôvodu, že nie je schopný dodať tovar kupujúcemu. V prípade, že táto situácia nastane, predávajúci bude telefonicky,alebo emailom kontaktovať kupujúceho za účelom dohody o ďalšom postupe. Ak kupujúci zaplatil zálohu alebo celú sumu kúpnej ceny, bude mu táto čiastka prevedená späť na jeho účet alebo adresu do 14 pracovných dní, ak sa nedohodnú inak.

NEPREVZATIE ZÁSIELKY

V prípade, že si kupujúci objedná tovar z nášho e-shopu a zásielku si neprevezme, zásielka sa vráti prevádzkovateľovi internetového obchodu z dôvodu, že kupujúci odmietne prevziať tovar, alebo zásielka nebude doručená z dôvodu uvedenia nesprávnej adresy, zákazníkovi - kupujúcemu vzniká povinnosť uhradiť expedičné náklady vo výške 4 EUR, t.j. poštovné a balné náklady a taktiež poštovné náklady, ktoré vznikajú pri vrátení zásielky na adresu predávajúceho. Pri vrátení zásielky je predávajúci povinný uhradiť náklady vrátenej neprevzatej dobierky. Predávajúci osloví kupujúceho prostredníctvom emailu alebo telefonicky. Stornovanie objednávky musí zákazník realizovať pred odoslaním zásielky a to emailom, alebo telefonicky do 24 hodín od objednania.

Telefonické objednávky: 0915 144 333

KVALITA

Ponúkame kvalitné produkty. Sme výhradným dovozcom jednotlivých značiek.

SPOKOJNOSŤ

Garancia vrátenia peňazí do 14 dní. Ak s tovarom nebudete spokojní, vrátime Vám plnú sumu.

ZÁRUKA

Zabezpečujeme bezproblémové a rýchle vybavenie reklamácií a záručných opráv. Záruka: 2 roky.

RÝCHLE DORUČENIE

Tovar, ktorý máme skladom odosielame do 24 hodín.

DOPRAVA ZDARMA

Pri nákupe nad 30 EUR.