Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií.
Telefonické objednávky: 0915 144 333

Odposluch PC klávesnice

 S týmto odpolsuchom pc klávesnice budete mať " pod palcom" každú klávesnicu ktorú potrebujete sledovať. Či je to kontrola zamestnancov alebo detí. USB kľúč dokáže zaznamenať každé stlačenie klávesu na klávesnici. USB kľúč je malé zariadenie, ktoré zapisuje informácie stlačením klávesy zariadenia. Jeho účelom je sledovanie a ukladanie záznamu do textového súboru.
hľadaný text:
zoradiť podľa:
výrobca:
cena od-do:
-

Odposluch PC klávesnice - USB koncovka - Čierny

USB kľúč je malé zariadenie, ktoré zapisuje informácie stlačením klávesy zariadenia. Jeho účelom je sledovanie a ukladanie záznamu do textového súboru. USB kľúč pozostáva z 16MB pamäte a ponúka obrovský záznamy skladovania. Hardvér - je základňa USB kľúča a teda nie je potrebný žiadny externý softvér.
Dodacia doba: do 48 hodín
DOPRAVA ZDARMA
59.00 €
AKCIA
zobraziť

Odposluch PC klávesnice -PS/2 okrúhla koncovka

USB kľúč je malé zariadenie, ktoré zapisuje informácie stlačením klávesy zariadenia. Jeho účelom je sledovanie a ukladanie záznamu do textového súboru. Každá osoba, ktorá pomocou klávesnice a je pripojená k zapisovaču môže vedieť, že ich akcie sú monitorované. USB kľúč pozostáva z 2MB pamäte a ponúka obrovský záznamy skladovania. Hardvér- je základňa USB kľúča a teda nie je potrebný žiadny externý softvér.
Dodacia doba: do 48 hodín
DOPRAVA ZDARMA
68.60 €
AKCIA
zobraziť

Mini usb Keylogger Airdrive/ Airdrive Pro

AirDrive Keylogger je ultra-malý USB keylogger s dĺžkou len 21 mm a je prístupný s ľubovoľným zariadením Wi-Fi, ako je počítač, prenosný počítač, tablet alebo smartphone. AirDrive Keylogger Pro je vylepšená verzia programu AirDrive Keylogger s ďalšími možnosťami pripojenia. Funguje ako Wi-Fi hotspot aj ako Wi-Fi zariadenie, čo umožňuje funkcie ako e-mailové správy, časové pečiatky a dátové prenosy.
Dodacia doba: do 48 hodín
DOPRAVA ZDARMA
70.00 €
zobraziť

Mini USB keylogger Nano

Tento USB keylooger je najmenším keylogger v našej ponuke. Keylogger je zariadenie, určené na zaznamenanie všetkých klávesových úderov z klávesnice, na ktorej je pripojený. Slúži tak najmä na monitorovanie PC. Monitorovanie PC nájde uplatnenie pri kontrole zamestnancov, detí alebo dokonca obchodných partnerov. Tento mini USB keylogger je novinkou v našej ponuke a oproti doteraz ponúkanému modelu poskytuje väčšiu spoľahlivosť, rýchlosť prístupu k dátam, väčší komfort pri práci so záznamami. Veľmi dôležitou Vlasatosti, ktorá vám výrazne uľahčí monitoring PC, je podpora národných klávesníc. pre detailnejšie informácie odporúčame pozrieť sa do návodu na mini USB keylogger Nano.
Dodacia doba: do 48 hodín
DOPRAVA ZDARMA
78.00 €
zobraziť

USB/PS2 Keylogger so záznamom dátumu a času

Keylogger slúži na sledovanie komunikácie a predovšetkým na zisťovanie citlivých údajov. Hardware keylogger má oproti softvéru keyloggeru veľkú výhodu a to, že ho neodhalí ani ten najlepší antivírus. Keylogger jednoducho stačí pripojiť na kábel od klávesnice a on okamžite začne zaznamenávať každý stisk klávesy. Navyše bude ukladať aj dátum a čas zázanmu. Keylogger nevyzerá vôbec nápadne a na prvý pohľad vyzerá, ako nejaká redukcia, takže jeho odhalenie je takmer nemožné. Navyše, aj keď je keylogger odhalený, dáta v ňom uložené sú chránené šifrovaním a prístupovým kódom.
Dodacia doba: do 48 hodín
DOPRAVA ZDARMA
111.00 €
NOVINKA
zobraziť

Špičkový monitoring PC - keylogger s WiFi pripojením - USB aj PS2 verzia

Tento WiFi Keylooger je absolútnou špičkou na poli monitoringu PC. Samozrejmosťou je u neho záznam klávesových úderov. Keylogger je predovšetkým vybavený záznamom dátumu a času u každého jednotlivého záznamu, poskytne vám tak o jednu podstatnú informáciu navyše. Automatické vstavané hodiny umožní zaznamenávať časové údaje po dobu min. siedmich rokov bez nutnosti výmeny batérie. Hlavnou výhodou tohto WiFi keyloggera je však možnosť jeho pripojenia do lokálnej WiFi siete. Táto funkcia vám umožní prístup k jeho dátam bez nutnosti mať keylogger v ruke. Môžete si tak nastaviť napríklad pravidelné zasielanie reportov na definovaný email alebo sa dokonca v rámci príslušnej lokálnej siete k WiFi keyloger pripojiť v reálnom čase. Monitoring PC nebol nikdy tak pohodlný!
Dodacia doba: do 48 hodín
DOPRAVA ZDARMA
135.00 €
zobraziť

Keyloggeraudio PRO-Špičkový program pre sledovanie PC

Tento softvér pre monitoring prevádzky vášho počítača je absolútnou špičkou v tejto oblasti . Veľmi jednoduchá inštalácia a nastavenie, spolužitie s úplnou väčšinou antivírusových programov, ale predovšetkým jeho funkcie z neho robia Mercedes medzi podobnými produktmi. Program dokáže po nainštalovaní do PC sledovať klávesové údery, fotiť obrazovky či monitorovať používané programy. To však ešte nie je všetko. Tento softvér pre monitoring PC môže fungovať ako odposluch okolia počítača. Pri využití počítačového mikrofónu vie softvér skryto robiť nahrávky okolia .
Dodacia doba: do 48 hodín
DOPRAVA ZDARMA
220.00 €
TOP
NAJPREDÁVANEJŠIE
zobraziť
Telefonické objednávky: 0915 144 333

KVALITA

Ponúkame kvalitnú špionážnu techniku. Sme výhradným dovozcom jednotlivých značiek.

SPOKOJNOSŤ

Garancia vrátenia peňazí do 14 dní. Ak s tovarom nebudete spokojní, vrátime Vám plnú sumu.

ZÁRUKA

Zabezpečujeme bezproblémové a rýchle vybavenie reklamácií a záručných opráv. Záruka: 2 roky.

RÝCHLE DORUČENIE

Tovar, ktorý máme skladom odosielame do 24 hodín.

DOPRAVA ZDARMA

Pri nákupe nad 30 EUR. K tomu nízke ceny všetkej spy techniky a zaujímavé zľavy.