Telefonické objednávky: 0915 144 333

Kamery s GPS

hľadaný text:
zoradiť podľa:
výrobca:
cena od-do:
-

Dual kamera do auta s GPS s 2 objektívmi

S Dual kamerou do auta s GPS si môžete nielen pozrieť záznam z Vašej cesty ale aj lokalizovať trasu pomocou GPS cez Google Maps. Táto autokamera je konštruovaná tak, aby sa vošla na palubnú dosku auta. Má DVR funkciu a duálny objektív so širokým uhlom záberu (140 ° predné a 120 ° zadná kamera). Je možné nahrávať video z prednej aj zadnej kamery v rovnakej dobe v HD kvalite. Kamera je schopná zachytiť veľmi jasný obraz v tmavých miestach s nočným videním. Kamera sa zapne automaticky, akonáhle naštartujete. Podporuje tiež televízny výstup NTSC / PAL TV. Môžete tak sledovať zaznamenané video na televízii.
Dodacia doba: do 48 hodín
DOPRAVA ZDARMA
104.90 €
146.00 €
-28%
AKCIA
zobraziť

Dual kamera X6000, otočný objektiv + GPS+ G-senzory

Duálne objektívy s vysokým rozlíšením. Predný objektív sa môže otáčať o 270 stupňov od prednej strany k zadnej a zadný objektív je navyše širokouhlý objektív so 120 stupňovým vysokým rozlíšením. Táto kombinácia je vhodnejšia pre zhotovovanie videozáznamov s vysokým rozlíšením pri všetkých príležitostiach a z rôznych uhlov. Vstavaný ¼ palcový snímač s nízkou úrovňou šumu a vysokou kvalitou môže zachytiť obrázky s vysokým rozlíšením v tmavých podmienkach.
Dodacia doba: do 48 hodín
DOPRAVA ZDARMA
127.00 €
zobraziť

TrueCam A7s

Najnovší model je vylepšením existujúce kamery TrueCam A5. V základnej výbave nájdete GPS modul s detekciou rýchlostných radarov a voliteľným nastavením vtipných komentárov herca Karla Zimy. Vylepšené je rozlíšenie videa a to až na 2560x1080 a 2304x1296 pri frekvencii 30fps. Vďaka vysokej kvalite záznamu je rozoznanie tváre alebo identifikácia poznávacie značky ešte jednoduchšie. Kamera zvláda prvotriednym spôsobom všetky bežné situácie. Natáčanie v noci alebo pri zhoršenej viditeľnosti, pri jazde proti ostrému svetlu a ďalšie ťažké situácie tak budú natočené v tej najvyššej kvalite a pri maximálnej ostrosti.
Dodacia doba: do 48 hodín
DOPRAVA ZDARMA
135.00 €
160.00 €
-16%
AKCIA
NAJPREDÁVANEJŠIE
zobraziť
Telefonické objednávky: 0915 144 333

KVALITA

Ponúkame kvalitnú špionážnu techniku. Sme výhradným dovozcom jednotlivých značiek.

SPOKOJNOSŤ

Garancia vrátenia peňazí do 14 dní. Ak s tovarom nebudete spokojní, vrátime Vám plnú sumu.

ZÁRUKA

Zabezpečujeme bezproblémové a rýchle vybavenie reklamácií a záručných opráv. Záruka: 2 roky.

RÝCHLE DORUČENIE

Tovar, ktorý máme skladom odosielame do 24 hodín.

DOPRAVA ZDARMA

Pri nákupe nad 30 EUR. K tomu nízke ceny všetkej spy techniky a zaujímavé zľavy.