Telefonické objednávky: 0915 144 333

Inšpekčné, endoscop kamery

hľadaný text:
zoradiť podľa:
výrobca:
cena od-do:
-

Inšpekčná vodeodolná USB kamera s 3M/5M/10M/20M káblom

Táto inšpekčná kamera je ekonomickým riešením všade tam kde sa potrebujete pozrieť na miesta, kam sa normálne nedostanete. Kamera je charkteristická veľmi jednoduchým zapojením a ovládaním, dostatočne dlhým 5m káblom a možnosťou prísvitu na miestach, kedy nie je vidieť.
Dodacia doba: do 48 hodín
36.00 €
zobraziť

Endoscop / inspekčná vodeodolná USB kamera

Táto inšpekčná kamera je ekonomickým riešením všade tam kde sa potrebujete pozrieť na miesta, kam sa normálne nedostanete.
Dodacia doba: do 48 hodín
50.00 €
NOVINKA
zobraziť

Wi-Fi endoscop/inspekčná HD kamera

Je ideálnym pomocníkom pre monitoring ťažko dostupných miest . Nájde uplatnenie nielen v rôznych odvetví povolaní , ale aj doma.
Dodacia doba: do 48 hodín
55.00 €
NOVINKA
zobraziť

Inšpekčná kamera s LCD monitorom

Inšpekčná kamera s vlastným LCD displejom pre okamžité zobrazovanie obrazu. Inšpekčná kamera je ideálna na sledovanie trubiek, komínov či iných ťažko dostupných miest.Kamera je charakteristická najmä svojím veľmi dobrým pomerom výkon / cena a jednoduchým ovládaním. Krk kamery je dlhý 1m a je zakončený kamerou s priemerom 9,8 mm, ktorá je vybavená prisvietením pre prieskum temných priestorov. Inspekční kamera sa skladá z tela s LCD monitorom a samotnej kamery na flexibilnom 1m dlhom kábli, ktorým ľahko prepojíte inšpekčnej kameru s monitorom.Súčasťou balenia sú aj špeciálne držiaky, ktoré je možné pripevniť na inšpekčnej kameru. Celý set je dodávaný v praktickom kufríku.
Dodacia doba: do 48 hodín
105.00 €
zobraziť

Revízna/inšpekčná kamera s LCD displejom-Endoskop

Flexibilní, vodotěsná a odolná, tato multi-funkční kamera je připravena na jakoukoliv situaci. Nasměrujte fotoaparát na cokoliv, co potřebujete, a můžete okamžitě získat pěkný záběr zblízka na 2,4 palcovém barevném displeji LCD.
Dodacia doba: do 48 hodín
135.00 €
zobraziť

Profesionálna revízna/inšpekčná kamera-Endoskop

Bez zdĺhavého rozoberania a dlhých úvah ušetrí Váš čas a peniaze! S LED diódami na osvetlenie a metrovým inšpekčným káblom hneď po nasmerovaní na Vami skúmaný priestor či objekt zobrazíte na farebnom displeji dokonalý obraz a zistíte prípadnú závadu, či nájdete to čo hľadáte. Displej je možné odpojiť a má dosah až 8 metrov.
Dodacia doba: do 48 hodín
180.00 €
zobraziť
Telefonické objednávky: 0915 144 333

KVALITA

Ponúkame kvalitné produkty. Sme výhradným dovozcom jednotlivých značiek.

SPOKOJNOSŤ

Garancia vrátenia peňazí do 14 dní. Ak s tovarom nebudete spokojní, vrátime Vám plnú sumu.

ZÁRUKA

Zabezpečujeme bezproblémové a rýchle vybavenie reklamácií a záručných opráv. Záruka: 2 roky.

RÝCHLE DORUČENIE

Tovar, ktorý máme skladom odosielame do 24 hodín.

DOPRAVA ZDARMA

Pri nákupe nad 30 EUR.